Про нас

 

Ми це магазин модних, стильних та головне якісних товарів для вашого коня та для Вас.
Чим ми відрізняємось від інших магазинів? Перша і дуже важлива якість – це сервіс, ми на зв’язку практично 24/7. Наші консультанти завжди готові допомогти Вам з вибором та правильно підібрати ту чи іншу річ.
Ще одним нашим плюсом є наявність акційних товарів, і ми намагаємося радувати наших покупців знижками і розпродажами!
Також ми надаємо зручні способи оплати, що включають готівковий та безготівковий розрахунок та оперативна доставка, що здійснюється по всій території України зручним для Вас способом!
Про товари можемо сказати, що для любителів верхової їзди в каталозі товарів є спеціальне взуття, головні убори та одяг, у тому числі й для дітей. Також в окремі групи виділено різні аксесуари, такі як сумки, хлисти, шпори, рукавички.
Також не забуватимемо про самих коней. У нас є великий вибір кінної амуніції, інвентарю для стайні, все для догляду за кіньми. У нашому магазині представлені товари лише найвищої якості. Товари для коня від кращих європейських виробників: попони, оголов’я, недоуздки, чумбури, ватники, ногавки, вальтрапи, вуздечки, підпруги, сідла та інші товари.
Для Вашої зручності всі товари розділені на певні групи, тому обрати необхідне спорядження, обладнання, корм або засоби догляду не складе труднощів.

Ми прагнемо зробити ваші покупки легше та приємніше!
Хороших покупок, з повагою магазин «Horsez»